Майстер-клас «Інтеграція навчальних дисциплін у процес викладання предметів духовно-морального спрямування»

26 жовтня 2017 року  Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського було проведено обласний  майстер-клас «Інтеграція навчальних дисциплін у процес викладання предметів духовно-морального спрямування».

Організатори заходу ставили перед собою мету:  розширити знання педагогів області щодо інтеграції навчальних дисциплін у процес викладання предметів духовно-морального спрямування; ознайомити учителів із особливостями використання музичного мистецтва на заняттях вище названих предметів; проінформувати учасників про Всеукраїнський з’їзд педагогів  предметів духовно-морального спрямування та ознайомити з резолюцією з’їзду,  досвідом роботи кращих учителів України та загальноосвітніх навчальних закладів області; надати науково-методичну допомогу педагогам Полтавщини

Із вітальним словом до учасників заходу звернувся ректор інституту, кандидат педагогічних наук Зелюк В.В., який наголосив на важливості інтеграційних процесів у сучасній освіті.

Методист інституту Деряга Л.М. поінформувала присутніх про Всеукраїнський  з’їзд  педагогів  предметів духовно-морального спрямування, який відбувся 23 – 25 червня цього року на базі Національного університету «Острозька академія», та ознайомила з його резолюцією.

Старший викладач кафедри музики Полтавського національного педагогічного університету, кандидат педагогічних наук Лобач О.О. провела міні-лекцію: «Музика і християнство».

Учитель музичного мистецтва опорного закладу «Руденківська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів» Мостова Олена Вікторівнапровела майстер-клас «Інтеграція музичного мистецтва у процес викладання предметів духовно-морального спрямування»

До такого поважного заходу готувала презентацію «Інтеграція: тематичний і діяльнісний підхід», яку можна переглянути тут — Інтеграція_тематичний підхід_Лисяк. В нагоді став Методичний порадник вчителя, що на сайті Нової Української Школи.

Дедальніше за посиланням. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *