Плідна зустріч з талановитими вчителями Сумщини

Кінець серпня приніс надзвичайно цікаві події – це знайомство з талановитими та закоханими у свою справу вчителями міста Охтирки, що на Сумщині, яке відбулося у формі методичного діалогу.

Разом з учителем християнської етики Твердохлібом  Андрієм Івановичем з міста Полтави мала честь поділитися досвідом викладання курсів духовно-морального спрямування.

Гостинність та велика увага організаторів  заходу залишили добрий спомин в душі та додали мотивації до подальшої роботи. Легким дотиком святості до сердець всіх учасників дійства стала екскурсія до кафедрального Покровського собору, Архангело-Михайлівської церкви та Охтирського Свято-Троїцького чоловічого монастиря.

Благочинний протоієрей Євгеній Сопіга та протоієрей Георгій Сірий вдало організували творчий захід. На сучасному етапі розбудови Нової української школи важливо велику увагу приділяти виховному середовищу наших дітей.

Тісна співпраця педагогів з духовенством сприяє цьому. Історія педагогіки та досвід роботи церковно-парафіяльних шкіл тому підтвердження.

Детальніше про подію можна дізнатися за посиланням. 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *