Син Божий родився, і ангелів спів до доброї справи серця розбудив!

Гурт веселих колядників Глибокобалківського освітнього закладу гостинно запросив на традиційне Різдвяне дійство жителів та гостей села, щоб розділити Різдвяну радість народження Богонемовляти Христа!

Діти майстерно виконували як давні різдвяні піснеспіви, так і твори у сучасній обробці. Ведучі свята Доля А. та Сорока К. познайомили присутніх із історією та традиціями зимового циклу свят українського народу. Учні початкових класів підготували Вертепне дійство.

Свято було багатим та щедрим. Багатим на зустрічі з вельмишанованими гостями. Серед них Гриженко Василь Степанович з дружиною Галиною Федосіївною. Саме він , перебуваючи на керівних посадах, ініціював побудову гарної школи  у селі, зробив чимало добрих справ для односельців. Його дружина багато років поспіль працювала завідуючою поштою. Серед гостей була відомий агроном — овочівник Войцеховська Мотрона Яківна, кухар Косенко Надія Анатоліївна, вчителі, які багато років сумлінно навчали дітей Доля Антоніна Григорівна і Швець Лариса Романівна та багато інших достойних та працьовитих людей, на які багата Глибокобалківська земля.

Щедрим було свято на різноманітні різдвяні смаколики, які  підготували Камбур М.П та господиня свята – сільський бібліотекар Доля Людмила Миколаївна. Завершилося свято веселими та цікавими іграми, призи до яких люб’язно надала Лобачівський сільський голова Баранова Наталія Григорівна.

Світлом краси та духовного щастя був сповнений народознавчий захід, адже ніде немає такого чудового Різдва , як у нас на Україні!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *