Святая Криниця

«У житті все має смисл доти, поки та чи інша ціль не буде досягнута. Після цього смисл зникає. Приклад: хлопець хоче оженитися на гарній дівчині, та щойно оженився, як смисл зник. Бізнесмен прагне  купити дорогу машину. Купив, потішився, смисл пропав. Мандрівник хоче з точки «А» дійти до точки «Д». Дійшов. Кінчилася путь, скінчився і смисл його мандрівки. Далі йти нема куди. Це – кінець життя.

Далі починається нудьга, розчарування, пияцтво, загибель особистості; людська душа не любить топтатися на місці, вона не терпить тупиків. Душі потрібна ВІЧНІСТЬ.

І тут на виручку приходить Христос. Він нам говорить: «Будьте досконалі, як Отець Мій Небесний». А Отець Небесний  – це ВІЧНІСТЬ, це путь нескінченна.

Коли ти вийшов з точки «А», то точка «Д» так далеко, що її не видно. До неї треба йти цілу вічність. Ось чому на небі не може бути скучно. Там вічне життя, там вічна радість, там і вічний СМИСЛ».

Це був останній запис у Щоденнику Митрополита Феодосія, цитати з якого, ще за життя Владики,  склали 19 томів збірки під назвою  «Святая криниця».

Записи за 1999 -2000 рік можна проглянути тут .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *